FRAŠTÁK | pivo a jedlo

Frašták

Frašták | pivo a jedlo. Náš základný koncept.

Novootvorená reštaurácia Frašták v Hlohovci ponúka v moderných priestoroch jedlá súčasnej slovenskej a svetovej kuchyne spolu s pivami rôznych značiek. Pivu a jedlu sa venujeme dôsledne do každého detailu.

V našej pivárni a reštaurácii Frašták sa snažíme veci robiť jednoducho a poctivo. Náš koncept sa odráža nielen v dizajne nášho priestoru, kde sme použili minimum materiálov a zachovali čisté línie pôvodnej stavby, ale aj v jedlách, ktoré ponúkame. Používame čo najviac lokálnych, čerstvých a sezónnych surovín. Do každého jedla však premietame aj súčasný moderný prístup v gastronómii, čo znamená, že tradičné jedlá vylepšujeme novými procesmi prípravy.

Nápojom venujeme rovnakú dôležitosť ako jedlu. Nájdete u nás nielen náš výber tradičných pív, ale aj ponuku mini či mikropivovarov, ktoré nás zaujali. Samozrejme radi privítame aj milovníkov vína, ktoré vyberáme dôkladne ako víno do vlastnej vinotéky.

Je už na Vás, či sa nás rozhodnete navštíviť ako Vaše miesto na obed alebo večeru, pohostíme Vás s rovnakou dôležitosťou a nadšením.